Official Video

Hekurani - Sa Shume Lote  (Feat. Jehona Shaqiri)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

09/07/2018

2018-07-09T17:06:52

Featuring

Jehona Shaqiri

Muzika & Teksti:

Hekuran KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sa Shume Lote" kënduar nga Hekurani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hekurani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...