A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Jehona Shaqiri

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  190
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 40
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Jehona Shaqiri is a singer and songwriter. Kompozitore-kitariste-kengetare Akademia e muzikes-Tetove Vendbanimi Prishtine - Tetove Themeluese e rock bandit te pare shqiptare te vajzave Terror 1994 (solo kitariste) 5 vite koNcerte Ne mbare kosoven deri te akordet e kosoves 1995 Kampione dhe finaliste tenisit ne Kosove-Prishtine 5 vite me rradhe ne vitin 92/93/94/95/96 Aktualisht antare e bandit JehonaBand (vokal kitare) Fituese e festivalit Kosova Fest 2007 keng...venera imeri muzika...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Eva

Keda Braja

Evi Cenga

Rexhije Fazliju

Fabjana Hoxha Oxa

Miranda Kondakçi

Gresa Hoxha

Dorina

Ajlin Petrela

Jona


Tags: Jehona Shaqiri, Jehona Band

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019