Official Video

Hekuran Krasniqi - Qyteti I Heshtur  (Feat. Dardani & Eltoni)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/12/2018

2018-12-18T17:00:02

Featuring

Dardan Gjinolli

Muzika & Teksti:

Hekuran KrasniqiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qyteti I Heshtur" kënduar nga Hekuran Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hekuran Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...