Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekurani - Nuk Mundem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk Mundem".
3. Video është e këngës "Nuk Mundem", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekurani - Nuk Mundem  (Feat. Genc Leka)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika & Orkestrimi:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Genc Leka

12/04/2019

2019-04-12T11:00:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nuk Mundem" kënduar nga Hekurani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Hekurani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Klodi - Nuk Mundem

e doje ti e doje ete ti e doje
lujte me zemren time pse duhet
me fal e meriton vetmin pse duhet
me ta dal pse me do ti do sod
me do do ti do te lendon ta
pruvosh si un

ref
nuk mundem ta pranoj nuk
mundem ta pranoj nje tjeter
e doje ti nuk mundem ta
pranoj nuk mundem ta pranoj
sod nje tjeter dua un

me hile ti ma bone per
fermansa si aktore
nje tjeter ti e doje
kur te doja un te len
dhe nuk ishte dashnia
per ty pse me do do ti
do sod me dal do ti do
ta lendosh do pruvosh
si un

ref 2x
nuk mundem ta pranoj nuk
mundem ta pranoj nje tjeter
e doje ti nuk mundem ta
pranoj nuk mundem ta
pranoj sod nje tjeter
dua un

Lori - Nuk Mundem

sdi pse e lash veten un
ty te doja shume
dhe ti falja, un ti falja ty mekatet
veten e fundosa un, e lendova shume
se per mua vleje ti dhe jo mekatet

sdi ta them se sa vuaj un
di te them se me mungon pa fund.

nuk mundem te perballem me ty jo
me dike qe doja
me dike qe dua
por qe smund ta kem (x2)

jeta jote sdo ndryshoj
sjemi ne njesoj
ti per mua tjeter ndjeve
nuk e pate

nuk e kishe te veshtir
me the lamtumir
afer meje dashuria nuk te mbante

sdi ta them se sa vuaj un
di te them se me mungon pa fund.

nuk mundem te perballem me ty jo
me dike qe doja
me dike qe dua
por qe smund ta kem (x2)

Egi - Nuk Mundem

Sa do doja qe ne te ishim bashke
ajo nate mos mbaronte kurre
do doja t'kaloja oqeane pafund
e pranoj dhe vdekjen qe ti te kthehesh tek une
mundohem ta qe kuptoj gjithcka po merr fund
edhe pse t'veshtir ta pranoj
vetem nje shprese t'vetme ta kerkoj
ti je arsyeja qe une po jetoj

- Si mundem ta largoj ate
e dua por ai s'eshte me
pa ndjenja si akull e ftohte
derzohu se nuk mundesh dot -

Me fal qe t'lendova aq shume
dite te me mira do te vijne tek une
di qe eshte i kot mundimi im kur ti nuk mundesh
me fal eshte gabim e po t'kerkoj
n'ket moment per ty kam nevoj
se di a m'beson por nuk eshte loje thjest
jane ndjenjat qe po perjetoj

- Si mundem ta largoj ate
e dua por ai s'eshte me
pa ndjenja si akull e ftohte
derzohu se nuk mundesh dot -

Se nje dite tek ti une do te vij
edhe nese larg ti je
rruge te pafunda jane ne pershkim te t'kem vetem njehere

- Si mundem ta largoj ate
e dua por ai s'eshte me
pa ndjenja si akull e ftohte
derzohu se nuk mundesh dot -

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet