Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hekurani - Boni Mashallah

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boni Mashallah".
3. Video është e këngës "Boni Mashallah", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hekurani - Boni Mashallah  (Feat. Vani Gjuzi)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Muzika & Teksti:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Vani Gjuzi

23/07/2019

2019-07-23T11:00:06+00:00Hajt shoqnia qysh ia ka zanat
Ajde me teze, alla, axhë, e daj bashkë
Se po vjen nusja, po vjen dhëndri
Boni mashallah
2x

S'paska ma mirë
Se me pa evlatin
Me pa krahë për krahë
Me atë që ka dash
2x

Dojna me urue
Me u trashëgue
E ka marrë dashnin e vet
I shkoftë jeta si sherbet
2x

Hajt shoqnia qysh ia ka zanat
Ajde me teze, alla, axhë, e daj bashkë
Se po vjen nusja, po vjen dhëndri
Boni mashallah
2x

O sa mirë dasmën fillojmë
Nusja, dhëndrin n'mesin tonë
2x
Erdh nusja te na, boni mashallah
2x

Jemi mbledhur, gjithë n'kët vend
Nusja, dhëndri po shkëlqejn
2x
Erdh nusja te na, boni mashallah
2x

Nuses mirë po i rrika vella
Dhëndri lujka me havera
(2x)
Hajde s'bashku, dorë për dore
Hidhet vallja popullore
(2x)
2x tërën


Ky tekst u dërgua nga Ervin Lama   Albafi23
Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet