Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekurani - Mos E Le  (Feat. Dardan Gjinolli)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Hekuran Krasniqi

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dardan Gjinolli

18/09/2019

2019-09-18T11:00:04+00:00Mos e le mos e le
Jo se le un asnjhere
Mos e le mos e le
Qysh me e len kur ne zemer m ther

Asaj ja kam fal jeten
Per te kam harru veten
Degjoje te verteten
Per te jam duke vujt

Sa shume do te doja
Edhe njhere ta perqafoja
Si diten e pare qe e takova
Kur me tha dhe i thashe te du

Mos e le mos e le
Jo se le un asnjhere
Mos e le mos e le
Qysh me e len kur ne zemer m'ther

Asaj ja kam fal jeten
Per te kam harru veten
Degjoje te verteten
Per te jam duke vujt

Sa shume do te doja
Edhe njhere ta perqafoja
Si diten e pare qe e takova
Kur me tha dhe i thashe te du

Mos e le mos e le
Jo se le un asnjhere
Mos e le mos e le
Qysh me e len kur ne zemer m'ther


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet