Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekurani - Amaneti I Mergimtarit (Feat. Violeta Kukaj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Atje kam Nane e Babe
Atje kam Moter e Vella
Atje kam t’gjithe shoqnine
Me rrehe zemra per ty Shqipni
Atje rrita shtatin tim
Atje kam çdo kujtim
Atje me fle shpirti im
Moj e shtrenjta Shiperi
2x
Refreni : Amanet une po ua la
N’dhe te huaj jo mos me m’lane
M’pushone shpirti ne qetesi
N’token e nanes Shqipni
2x
Nuk ka dete nuk male
Qe se kaloj tek ti me ardhe
Tek ti me ardhe oj Nana Shqipni
Tek ti e gjej perjetesine


Ky tekst u dërgua nga Afrim Ferataj : TorontoHekuran Krasniqi
Featuring: Violeta Kukaj Retkoceri
Publikimi: 28/12/2020
Muzika: Hekuran Krasniqi
Teksti: Hekuran Krasniqi
Produksioni: Hekuran Krasniqi
Sint Kavall: Gentian Istogu


Hekurani - Amaneti I Mergimtarit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amaneti I Mergimtarit".
3. Video është e këngës "Amaneti I Mergimtarit", por nuk këndohet nga Hekurani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hekuran Krasniqi:


Komente 0