Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hekuran Prenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hekuran Prenaj është një autor këngësh i njohur. Hekuran Prenaj njihet si një muzicient i kultivuar mirë, i cili punon me disa këngëtar të njohur, ndonëse angazhimi i tij prinar mbetet puna me Rajmondin. Hekurani prej vitesh është dëshmuar në fushën e muzikës dhe tani ai po e shfaq edhe më shumë talentin dhe kreativiten në studion muzikore “Melosi” nga ku dalin këngë hite....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Autorë Të Ngjashëm:

Ilir Livoreka

Kushtrim Hajrullahu

Perparim Ademi

Klodi Shehu

Fatrin Krajka

Marjan Deda

Marsel Gunga

Fabian Asllani

Sezgin Curi

Arti Rec

Tags: Hekuran Prenaj


Komente mbi këtë artist