Hekuran Prenaj
Hekuran Prenaj
Hekuran Prenaj
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Hekuran Prenaj është autor këngësh i njohur. Hekuran Prenaj njihet si një muzicient i kultivuar mirë, i cili punon me disa këngëtar të njohur, ndonëse angazhimi i tij prinar mbetet puna me Rajmondin.
Hekurani prej vitesh është dëshmuar në fushën e muzikës dhe tani ai po e shfaq edhe më shumë talentin dhe kreativiten në studion muzikore “Melosi” nga ku dalin këngë hite.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0