Më mbaj mend (për 1 muaj)

Heldi Kraja - Kontrolloj Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


te ulur perballe qendrojme,
vetem une edhe ti,
e kurre asnje fjale nuk e thame,
per te krijuar nje histori....

ref.
kontrolloj nuk besoj,
endrrat e mia po i shkaterroj,
te afroj, te largoj,
nga ankth i tmerrshem nuk po shpetoj.
Heldi Kraja
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/11/2011


Heldi Kraja - Kontrolloj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kontrolloj".
3. Video është e këngës "Kontrolloj", por nuk këndohet nga Heldi Kraja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Heldi Kraja:


Komente 0