A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Heldi Kraja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Heldi Kraja është një këngëtar i njohur. Në Maj 2004, Heldi Kraja merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Shiko Tek Une". Në Nëntor 2010, Heldi Kraja merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Diellor". Në Dhjetor 2010, Heldi Kraja merr pjesë në Festivali i 49-të në RTSH me këngën "E Diela Pa Ty". Në Maj 2014, Heldi Kraja merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Bota E Jote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

B-King

Xhelal Xheladini

Genti

Nusran Fera

Viagra

Kacho

Burim Kastrati

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Osman Shehu

Sami Kallmi


Tags: Heldi Kraja, Eldi Kraja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019