Më mbaj mend (për 1 muaj)

The Fish Hook

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: The Fish Hook është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Bojken Lako - vocal and guitar R. Hasa - bass guitar Heldi Kraja - drums Në vitin 1993, The Fish Hook publikojnë albumin "King Of Beers"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Heldi Kraja

Ish-Anëtar i grupit

Bojken Lako

Komente

Asnjë Koment

King Of Beers (1993)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: The Fish Hook, Fish Hook, Bojken Lako

Komente 0