Henri Mahmuti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Henri Mahmuti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Student në degën Art & Design dhe autodidakt sa i përket studimeve për muzikën, dalja e tij e parë skenike ka qenë në konkursin artistik “Tirana Art Fest”. Në Tetor 2018, Henri Mahmuti merr pjesë në Kënga Magjike 2018 me këngën "Nuk Kthehet Pas". Në Shtator 2019, Henri merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Fajtor"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ermal Ponoci

Butrint Bardhi

Emir Plava

Kliton Roci

Ylli Shaqiri

Skerdi (Top Fest)

Foti Marko

Vitmar Basha

Mirgen Huba

Sokol Musaj


Tags: Henri Mahmuti

Krijo Një Kartolinë