Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hepsy Junior

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Hepsy Junior është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2007, Hepsy Junior marrin pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Pushimet Verore"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hakerat

Thuthuruket

Fantastico Band

Grupi 3D

Xixëllonjat

Picirruket

Grupi I Femijeve Kromatika

Turgut Ozal College

Boom Team

Metila's MFE

Tags: Hepsy Junior


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet