A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Herolind Ramabaja

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
(1992-2013)  
  • Vendlindja:
  • Kamenice 
BIOGRAFIA: Herolind Ramabaja është një këngëtar i njohur. Herolind Ramabaja (Hero Thug), u lind ne Kamenice. Ka qene pjese e grupit Intact Crew dhe kishte disa kenge si: "Ktu o Ghetto", "Hallall boma nana" etj. Në qershor te vitit 2013, ne fshatin Ranilluk ka ndodhur një aksident trafiku në mes një veture civile dhe një kamioni. Si pasoje e aksidentit ngasësi shqiptar i veturës nga lëndimet e marra ka vdekur në vendin e ngjarjes. Sipas policisë me urdhër të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mba...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Napoleon

Jokker

Dr.Nushi

Mark Kastriot Marku

Potera

Bujaa

Edijan Muhaxheri

Besmir Spahiu

Cadox

Robb Daddy


Tags: Hero Thug, Herothug, Hero'thug, Herolind Ramabaja

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019