Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hersiana Matmuja - Animon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Dhe pse ti e fsheh
e me fjale ndjenjat s'i shpreh,
kur syte e tu shkelqejne,
mendimet mi rrefejne.

Si per te fundit here
t'ia marrim jetes vec nje nate
e pastaj dashuri
t'i japim si dhurate.

Ref:
Do t'ia falim botes vec nje nate,
per nje dashuri dy jemi pak,
e nuk do te kete kufi
qe te me duash ti.

Do te ma falesh veten vec nje nate,
per nje dashuri nuk jemi pak,
kur jemi ANIMON,
ANIMON...


Ky tekst u dërgua nga Genta Hodo

Hersiana Matmuja - Animon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Animon".
3. Video është e këngës "Animon", por nuk këndohet nga Hersiana Matmuja.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hersiana Matmuja:


Komente 0