A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hevzi Kumanova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 34 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Hevzi Kumanova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Zërin dhe praninë e tij e dëgjon dhe e shikon kudo, pasi është një nga më të kërkuarit në mbrëmjet e Diasporës. Këngëtari simpatik dhe me zë të vecantë po bashkëjeton me muzikën prej 12 vjetësh dhe ndiehet shumë mirë kur përkrahet nga shumë njerëz të cilët e duan muzikën që ai bën. Hevziu ka 6 vite që jeton në Genevë të Zvicrës, ndërsa deri më tani ka një album me këngë të bukura ndërsa është duke punuar tre këngë të reja që pritet të vijnë gjatë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Snapchat

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Isen Selimi

Gadaf Elmazi (Dafi)

Berat Demiri

Burim Mehmeti

Pleurat Lajçi

Sajmir Misku

Gentian Gojani

Valmir Shala

Keli

Erkan Musliu


Tags: Hevzi Kumanova

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019