Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: HI TI është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 15 Janar 2019, HI TI publikon videoklipin "Vajza 7 Vjeqare"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Shaip Sherifi

Bashkimi

Aldo Picari

Urim Gashi

Buqe Shira

Shpend Kerleshi (Pena)

Artan Rexha

Ismajl Rexha

Adem Tahiri

Alban Bala


Tags: Hi Ti

Krijo Një Kartolinë