Hidajete Miftari (Hida)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  81
  • Emri i Vërtetë:
  • Hidajete Miftari
BIOGRAFIA: Hidajete Miftari (Hida) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Më datë 30 Dhjetor 2017, Hidajete Miftari (Hida) publikon videoklipin "Zot E Robë". Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Vojsava Alia, Hidajete Miftari (Hida), ndërsa për orkestrimin u kujdes Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga FRAME Pro.Studio. Më datë 22 Prill 2018, Hidajete Miftari publikon videoklipin "Kushtuar Vëllait Tim Dëshmorit Veli Noci"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Zyle Krasniqi

Edita Gashi

Servete Krasniqi

Shpresa Gojani

Lendita Selimi

Sala Bekteshi

Vlora Duraku

Edmonda Bushi

Lumturie Axhami

Shqipe Kastrati


Tags: Hidajete Miftari (Hida), Hidajete Miftari, Hida

Krijo Një Kartolinë