Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hidaver Osmani - Nomadja

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nomadja".
3. Video është e këngës "Nomadja", por nuk këndohet nga Hidaver Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hidaver Osmani - Nomadja  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"Nomadja"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Nomadia

Ti nuk deshte jetë të qetë
Morre botën mu m'le vet
Unë i qetë t'i si sorkadhe
Unë në vend ti si nomade

Ref:
Shumë të desha flak ma ktheve
Puthja, puthjen nuk e ndal
Shpirt e zemër mu mi theve
Dashurin m'a bëre zjarr

Shko shtegto ti moj sorkadhe
Qetëso shpirtin prej nomade
Vërsho rrugët kurske tjetër
Mua më gjen në adresë të vjetër

Ref:
Shumë të desha flak ma ktheve
Puthja,puthjen nuk e ndal
Shpirt e zemër mu mi theve
Dashurin m'a bëre zjarr

Tekst:Fatmir Behluli
Muzika:A.Asani


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet