Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Hidaver Osmani - Asaj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Muzika:

Hidaver Osmani

Këngë e albumit:

"Kot Mundohem Te Harroj"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00Sonte këngët më janë tretur
Në shpirtin timë asgjë s'ka mbetur
Edhe lotët peng mi morre
Lulet janë vyshk që mi dhurove

Ref:Unë jam tret dhe jamë venitur
Jamë molisur duke të pritur
Ma bëre zemrën shkrumb e hi
Kot përkulem dhe qaj për ty

Se ti gjitha mua mi morre
Kot të prita,kur ti shkove
Vallë a rrohet pa dashuri
Ku ti gjej ata sytë e zi

Ref:Unë jam tret dhe jamë venitur
Jamë molisur duke të pritur
Ma bëre zemrën shkrumb e hi
Kot përkulem dhe qaj për ty

Tekst:A.Thaçi


Më Shumë Këngë Nga Hidaver Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet