A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: High është një grup artistësh i njohur. Në Korrik 2011, High marrin pjesë në Kosova Fest 2011 me këngën "Ti Je Ajo". Më datë 20 Shtator 2011, High publikojnë videoklipin "Sex Finder"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gillespie

Infinit Records

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Madd Dogs

Kthjellu

Tempulli G

Grupi ARB


Tags: High

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019