High School Musical

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: High School Musical është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. High School Musical is a 2006 American teen/children's romantic comedy musical television film and the first installment in the High School Musical trilogy. Upon its release on January 20, 2006, it became the most successful film that Disney Channel Original Movie (DCOM) ever produced, with a television sequel High School Musical 2 released in 2007 and the feature film High School Musical 3: Senior Year released to theaters in October 2008. It is...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePërkthime:


Hitet e fundit:


Këngë Të Tjera:

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lady Antebellum

Jonas Brothers

Lawson

One Direction

T.A.T.U.

Rbd

La Quinta Estacion

Spice Girls

Fray

Evanescence


Tags: High School Musical

Krijo Një Kartolinë