Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

High Zone

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: High Zone është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 24 Nëntor 2018, High Zone publikojnë videoklipin "Diss". Më datë 6 Dhjetor 2018, High Zone publikojnë videoklipin "Ska Ma Fam". Më datë 19 Dhjetor 2018, High Zone publikojnë videoklipin "Hala"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Anarkia 92

Maskat-G

G-X

K-Boy's

Treshat

Lawless

Ritmi I Nates

Arm

JT

FBN


Tags: High Zone

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet