A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hija E Jetes

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Hija E Jetes is a popular group/singers of Hip-Hop music. GRUPI Hija e Jetes u themelua ne fund te vitit '96 nga dy antaret e ketij grupi Fatmir Miftari "Don Pizhi" dhe nga Murat Abazi. Ata ne vitin 98 publikunan nje album te qujatur BACK IN THE GAME dhe me kete album bene nje arritje te madhe e sidomos me kengen te quajtur HIJA E ZEZE qe me klipin e kesaj kenge arriten kulminacionin e hip hop-it sa qe u shfaqen ne MTV. Hija e jetes nuk u ndal me kaq ata ne vitin 2002 bene albumin e dyte te q...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Don Pizhi

(Former member)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

E7

Zinxhirt

2 Perqind

Eki-Nox

Master Bass

WNC

Kamikaza-T

ETB 57

Felon Records

E'7


Tags: Hija Jetes, Hija E Jetes, Don Pizhi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019