Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Hija Jetes - Don'
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don'".
3. Video është e këngës "Don'", por nuk këndohet nga Hija Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Hija Jetes - Don' Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/09/2013

2013-09-03T13:00:15+01:00Don arbas:

kapo ne ritum me neve
harro driten nxinja qikes
priten kallxoja taktiken

ndizja turbinen e din kush
e kall binen per hite se
kshyr stinen uki se n'rron kimen.

don-pizhi:
1 don + 1 don a e
din ti sa bon tu don sa
ni ton matematika gabon
jepi kerrit sa shkon ujin
ty sa ta vlon sa ta qon
pe din kon adrenalinen
sa sbon hajde t'lutna
vazo qika t'reja tazo
thehen leht si tazo me
ta nisja vallzo fore te
mira kallxo 3-shit jepi
gazo sillle si n'unazo
t'kuqen mos e nal moo..


Ky tekst u dërgua nga Besfort-shaqiri-viti
Më Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë