Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Hija Jetes - Dosti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dosti".
3. Video është e këngës "Dosti", por nuk këndohet nga Hija Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Hija Jetes - Dosti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Fol Çka?"

Komente

Asnjë Koment

31/12/1999

1999-12-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dosti" kënduar nga Hija Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga ElmeLean. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

jena kon shok ama spo di ku ke met
shoqnin e re e paske gjet
a t’mungon dosti i vertet?
je bo me ta shum i njejt
i ke gjet ata si vetja
snitcha krejt per interesa
ki me ngec te disa kthesa
ki mu kthy te e verteta
ki mu kthy te dosti jot
jeta ka me t’ardh e kot
shokt e sodit jon shum t’dobt
elme real osht pasha ropt
nalu kadal mos meno se ke ndryshu
hala je qaj muti qe je kon edhe me mu
kur se pasna dit se 1 dit ki mem tradhtu
une nuk tdu mo skan me t’dasht as shokt e tu... bi**h

ti je ma bi**h se sa femna jem
bile ajo srren sosht si ti be vlla pa men
ajo pak menon se nuk osht hiq pa zemer
deri dje mki thon mu vlla sot ke bo ni femer
Une kur nuk kom menu se ni dit bohesh kshtu
une kur nuk e kom dit se kshtu un smuj me vazhdu
ti je kon shum ndryshe bi**h se sa kom menu
per mu je kon gjaku jem skishe pas as tru
deri dje ske pas as shok bile ske pas shoqe
une ty tkom mbrojt se me ty kan lujt krejt koqe
krejt t’kan thir selak une me ta gjak per gjak
a kur kom pas un naj problem ti sje bo per mu merak
gjith je kon ashtu sta ka ni per shokun tond
kur sna ki vlersu ky sen bre e tregon
ki mu kthy te elme ama ka me qene shum von
ki me trokit n’deren tem ama shoku s’egzistonMë Shumë Këngë Nga Hija E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë