Hijet E Rruges

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Hijet E Rruges është një grup artistësh i njohur. AUTOBIOGRAFI: Ne jemi dy djelmosha te ri, poashtu shoke te ngusht, qe kemi formu grupin tone "Hijet e RruGes" ne vitin 2001.... Me muzike HipHop & Rap jemi marr qysh nga mosha e re duke vrejt qe nen ne eshte nje talent muzikore dhe ia filluam te shkruajm tekste dhe te kendojm. Muziken e HipHop'it & Rap'it e kemi nje lloj te shprehjes se jetes. BizZy-HeaD Emri: Qendrim mosha: 17 VenDbanimi: Gjilan Hobi:...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Sylejmani

Vllezrit Susuri

Linda Ne Boten E Cudirave

R.A.G

North-West Side

Ksb

Vatra

Kurora Labe

Bloody Soldierz

Ego Band


Tags: Hijet E Rruges, Hrr, H.Rr

Krijo Një Kartolinë