Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hilary Duff

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
 • Emri i Vërtetë:
 • Hilary Erhard Duff
 • Vendlindja:
 • Houston 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Hilary Duff është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hilary Erhard Duff është një aktore dhe një regjisore Amerikane. Hilary është fëmija e dyte e Suzan Kollen një producente filmash dhe bashkëshorti Robert Erhard Duff. Ajo ka edhe një motër më të madhe Haylie Duff e cila është aktore dhe këngëtare gjithashtu. Mamaja e inkurajoi Hilarin të ndërmerrte mësimet e aktrimit pranë motrës së saj me të madhe Haylie. Përkatësisht në moshën gjashte dhe tetë vjeçare motra e Hilari Daf praktikoi në balet “Suit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Vanessa Hudgens

Katy Perry

Lady Gaga

Lana Del Rey

Taylor Swift

Cheryl Cole

Loreen

Tal

Hadise

Jessie J

Tags: Hilary Duff, Lizzie Mcguire


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet