A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Himena Ymeri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 24 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Himena Ymeri është një këngëtare e njohur. Pjesemarrja e saj e pare ka qene ne festivalin europian te femijeve ne vitin 1998, si perfaqesuese e Shqiperise. Me pas do te vijonin aktivitete te tjera, por veçohet pjesemarrja e saj ne “Ethet“ ne 10-teshen me te mire. Në Maj 2008, Himena Ymeri merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Per Ty Jetoj". Në Qershor 2011, Himena Ymeri merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Ne Xhan Te Kam". Në Nëntor 2011, Himena Ymeri merr pjesë në Kënga Magjike 201...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Suela Malo

Siciliana Mazi

Savjana Vjerdha

Ajkuna Anxhaku

Enxhi Kumrija

Irsa Qosja

Joanna

Desara Smakaj

Xhejni Lito

Nertila Selmanaj


Tags: Himena Ymeri, Himena

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019