Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hip-Hop Soldiers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  39
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Hip-Hop Soldiers është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi u formu ne vitin 2004 grupi ka pas 3 antar Gehard Bajrami (Geci) KUjtim Bici (PROFY - Boy) dhe Bekim Binaku (B-Beka) . ne 2005 ekan inqizu kangen epar me titullin KU-KU qe kan mar pjes poashtu ne at vit ne POLIFEST 2005 ku jun nominu me qmimin e RTV21 . ne 2006 poashtu kan mar pjes ne POLIFEST 2006 me kangen GUTU ku eka mar qmimin epublikut edhe qmimin kryesor per best RAp. poashtu ne vitin 2006 ky grup ka qen konkurent ne KANG MAGJIKE ku ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Black Shadow

The Cannibalz

Kthetrat

KAOS

B.F.P

Antrax

Levels

Double G Army

Tornados

Da LIGS

Tags: Hip-Hop Soldiers, Hip Hop Soldiers, Hip-Hop Soldierz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet