Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hithat

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
BIOGRAFIA: Hithat është një grup artistësh i njohur. Grupi është formuar në vitin: 2002, Prishtinë. Anëtarët e grupit "The Hithat" kanë qenë/janë: • Luan Tashi, voc, bas, drum • Labinot Krasniqi, bas • Nderim Ramadani, git • Visar Rexha, drum - • Teoman Ukça, drum - • Lum Tashi, git • Drin Tashi, drum, piano, git Grupi "The Hithat" është formuar pas ndarjes të anëtarëve të grupit "The Blues Band" - dhë që nga viti 2012 mbanë emrin "Hithat Blues Trio". Më datë 14 Nëntor 2011, Hithat p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Etno Classic

Madd Dogs

Bloody Foreigners

Legenda

Retrovizorja

Humus

2D

Abstract

Alboholics

Ligji Rruges

Tags: Hithat, The Hithat


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet