A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hoobastank

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Hoobastank është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Hoobastank is an American rock band, best known for their hit "The Reason", which peaked at #2 on the Billboard Hot 100 in 2004. They formed in 1994 in Agoura Hills, California, with singer Doug Robb, guitarist Dan Estrin, drummer Chris Hesse, and original bassist Markku Lappalainen. They were signed to Island Records from 2001 to 2012 and have released five albums and one extended play to date. Their sixth studio album, Fight or Flight, was rele...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Camila

Corrs

O-Town

Big Time Rush

Kudai

Il Divo

Script

Nickelback

Ha-Ash

Us5


Tags: Hoobastank

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019