A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
HoodGang

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: HoodGang është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Prill 2018, HoodGang publikojnë videoklipin "My Princcess"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

K-Boy's

Treshat

JT

Maskat-G

Zineflw

Arm

Eklips Family

North Side

RealGangsta

Double-G


Tags: Hoodgang, Hood Gang

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019