A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Hueyda El Sayed

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  104
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Hueyda El Sayed është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Hueyda ka lindur në Tiranë, kryeqytetin e Shqipërisë, dhe është një përzierje e Sudanit dhe gjakun shqiptar. Ajo është një poliglot posedojnë miri katër gjuhë si anglisht, frengjisht, italisht dhe shqip. Ajo u diplomua nga Shkolla Jordan Misja Art Lartë dhe mori një diplomë e Ligjit në Universitetin e Tiranës. Më pas, ajo pati sukses të shkëlqyeshëm në marrjen e një Diplomë Master në Bashkëpunim Ndërkombëtar, të Drejta të Njeriut dhe Politikave E...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Alketa Vejsiu

Eltina Minarolli

Adelajda Xhamani

Ledi Vokshi

Eneda Tarifa

Rezarta Smaja

Elia Zaharia

Jeta Faqolli

Jonida Maliqi

Ingrit Gjoni


Tags: Hueyda El Sayed, Hueida El Saied, Hueida Al Saied, Huejda, El Saed, Hueyda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019