Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ninulla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

me kujtohet edhe si engjull ne ket bote
te morra ne dore, si pjes trupit tim
e ngopa veten me te paren frym
te ndjeva shkurt, ndrrova jet ne pakthim

dit nuk shkojn, pa mendu ne ty
nuk me ke afer, eshte veshtire e di
ne gjak te kam..me ke dhe ti
nuk shkon gjat ne do te bahem nje...

oh hapi krahet buzeqeshu qysh din ti
e shoh veten tu mbledh fuqi
oh ku je ti e ku jam un?
jemi te lidhur deri ne fund..
ne kalon edhe ky mallengjim
e un jam ti, e ti je un...

dit nuk shkojn, pa mendu ne ty
nuk me ke afer, eshte veshtire e di
ne gjak te kam.. besa me ke dhe ti
nuk shkon gjat ne do te bahem nje...

oh hapi krahet buzeqeshu qysh din ti
e shoh veten tu mbledh fuqi
oh ku je ti e ku jam un?
jemi te lidhur deri ne fund..
ne kalon edhe ky mallengjim
e un jam ti, e ti je un...Publikimi: 01/12/2005
Festivali: Top Fest 3Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente mbi këtë këngëHumus - Ninulla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ninulla".
3. Video është e këngës "Ninulla", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.