Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ndonjehere Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk kemi video për këtë këngë.

Ndonjehere
Do te vij
Do te rri
Sdo te jem e aty

Ndonjehere
Do te flas
Me ju
Do tju pres e aty

Prane tokes
Afer qiellit
Ne zjarr

Ndonjehere
Do te vij
Do te rri
Sdo te jem e aty

Ndonjehere
Do tju rrefej
Per dic
Do te mbes e aty

Prane tokes
Afer qiellit
Ne zjarrPublikimi: 01/12/2003Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Ndonjehere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndonjehere".
3. Video është e këngës "Ndonjehere", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.