Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Per Dikend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Per dikend ne kete vend
Per ata ne ate bote
Per ju te njejtit
Per ne qe mashtrohemi

Ne qe ju pengojm
Ne qe ju mesojm
Per veten
Per jeten tuaj

Per dikend
Per veten time

Ne ditet qe po ikin
Ne kohen kur po mbesim
Pa fjale
Pa asgje

Larg, mendimeve
Larg teje qe je hutuar
Me veten
Me jeten

Per dikend
Per veten timePublikimi: 01/12/2003Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente mbi këtë këngëHumus - Per Dikend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Dikend".
3. Video është e këngës "Per Dikend", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.