Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ringjallem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pse ma prekshit trupin
Spat ma vend per dhimte
Pse ma shajshit emnin
Ndryshe sekam me u thirre

Nuk jam i vetmi
Krejt mire e kane dite
Vendin ku mekane ba
Nuk ishte ma

Prap jam ne kambe te mija
Veshtir asht me harrue
Nuk jane njerezit afer
Me te cilet jam mishnue

Edhe pse jam kthye
Ne vendin ku mekane ba
Nuk kam ma besim
Fjalet kane me nderrue

Prej poshte sshoh ma njeri
Vete kam cka me thane
Kush do me ndegjue
Ka cka me shtue

Prap jam ne kambe te mija
Veshtir asht me harrue
Nuk jane njerezit afer
Me te cilet jam mishnuePublikimi: 01/12/2005Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Ringjallem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ringjallem".
3. Video është e këngës "Ringjallem", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.