Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Nen Toke Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

I numeroj ditet dhe pres dielli te linde
Largohem ngadale, pa e verejtur askush
Sdi se cka me ndal kur nisem ta bej
Ti ndal mendimet me lehte do ta kem

Ti vazhdo jeten
kerko dicka tjeter
harro qe ishe
ndonjehere prane meje

Mos mendo per mua, faj kam une
por edhe ata qe sna lane te qete
Dhe kur te humbi, mos me kerko me
se po largohem nga kjo bote ngadale

I numeroj ditet dhe pres dielli te linde
Largohem ngadale, pa e verejtur askush
Sdi se cka me ndal kur nisem ta bej
Ti ndal mendimet me lehte do ta kem

Mos mendo per mua, faj kam une
por edhe ata qe sna lane te qete
Dhe kur te humbi, mos me kerko me
se po largohem nga kjo bote ngadalePublikimi: 01/12/2005Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Nen Toke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nen Toke".
3. Video është e këngës "Nen Toke", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.