Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Ankth Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Kujtoj nje te kaluar qe nuk me leshon
keto kujtime ti harroj
Ata prane meje qe ishin
Dikur

Ju gjej ne vendin ku jeni te shtrire
Me dheun qe ju mbulon,
Aq rande e kam te permbahem
Te mos qaj - lotoj

Ne ankth jam
dhe e ndiej

Duhet kete ankth ta largoj
Une sot, luftoj me pamje
qe me rrethojne,
Drita te zbehta ne cdo kend une shoh

Do te takohemi me siguri, ate e di
Ne zemer ju mbaj sju harroj
Prane vetes ju kam
Gjithmone

Ne ankth jam
dhe e ndiejPublikimi: 01/12/2005Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente mbi këtë këngëHumus - Ankth
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ankth".
3. Video është e këngës "Ankth", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.