Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Dikur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Te gjitha mengjeset agojne pernjehere
Gjithcka mbetet pikelluese
si dikur e si gjithmone

Duhet te rrjedh gjak
Duhet te vajtohet
Duhet te jete veshtir

Si te bertas pa ze
E te me degjojne

Shkelim te lodhur e te zbathur ne mjegull
cdo gje eshte e lagesht, rreshqet
Me therra, e as gritha nuk kemi

Duhet te jete gjate
Duhet vetem
Derisa te mos ndrite kuqerremsia

Si te bertas pa ze
E te me degjojne
Humus
Publikimi: 01/12/2005


Humus - Dikur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dikur".
3. Video është e këngës "Dikur", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0