Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Kam Frike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Derisa mendoj se pushojne shterngatat
Dua ta paramendoj jeten
Te cilen edhe nje here do ta deshiroja

Terheqi nje vije ngjyre letre
Duke u perpjekur qe ta skicoj serish
Kush e krijoi njeriun e nuk ia pati friken?

Kam frike

A thua na linden qe te na frikesohen
Valle, ekzistoj ngase nuk deshiroja
Edhe pse brezat qe vijne viktima shtrati do te jene

Lindjes, jeteses, vdekjes
dhe gjithe asaj mrekullie, erresire dhe terri.

Kam frikePublikimi: 01/12/2005


Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Kam Frike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kam Frike".
3. Video është e këngës "Kam Frike", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.