Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Mengjes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Diku qendron ne nje dhome
Me buzeqeshje e ndricon ate

Sillem rreth saj
por nuk te mbrri dot

Ndoshta nuk je ti ajo qe e enderroj
Ndoshta nuk je ti ajo

Hap syte qe te verej me mire
Dhoma me ty
humbet diku ne mua

Dhoma si fotografi levizese
E ne te ti ulur me shikon

Shendrrohesh ne shkronja, qe i shqiptoj
Dhe ne mengjes, te cilin sdua ta pres

Ndoshta nuk je ti ajo qe e enderroj
Ndoshta nuk je ti ajo

Hap syte qe te verej me mire
Dhoma me ty
humbet diku ne muaPublikimi: 01/12/2003


Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente 0


Humus - Mengjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mengjes".
3. Video është e këngës "Mengjes", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.