Më mbaj mend (për 1 muaj)

Humus - Vonohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Sdi si te them
Mundohem aq shume
Sshpresoj gati kurre

Shume te urrej
Sme len qe te them
Nga tia filloj

Do vonohem si gjithe
Se te them kurre
Por te them tash

Ne mendje te kam
cdo fjale ta ndegjoj
A te them nuk e di

Shume te urrej
Sme len qe te them
Nga tja filloj

Do vonohem si gjithe
Se te them kurre
Por te them tash

Te du e urrej shumePublikimi: 01/12/2003Më Shumë Këngë Nga Humus:


Komente mbi këtë këngëHumus - Vonohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vonohem".
3. Video është e këngës "Vonohem", por nuk këndohet nga Humus.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.