Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysni Lala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.8 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Hysni Lala është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Korrik 2013, Hysni Lala publikon videoklipin "Elrodi". Më datë 2 Qershor 2014, Hysni Lala publikon videoklipin "Të Humbur Dërgoni Lajme", në bashkëpunim me Vera Laci, Irini Qirjako & Dionis Delia. Më datë 25 Qershor 2015, Hysni Lala publikon videoklipin "Moj Vajzat E Bllokut". Më datë 20 Korrik 2016, Hysni Lala publikon videoklipin "Do Te Behem Shqiponje Mali". Më datë 4 Gusht 2016, Hysni Lala publikon videoklipin "Ju Bej Th...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Hysni Lala, Hysen Lala

Komente 0