Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Hysen Lushtaku

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
BIOGRAFIA: Hysen Lushtaku është një shkrimtar i vogël. Ai ka shkruar nje poezi e cila ishte e para qe e kishte shkruar ajo quhet "ATDHEU". Ka qef te ket tri profesione me e deshiruara eshte te punoj si ushtar pastaj kengtar dhe aktor. Shkollimet i kryen ne shfmu "SHABAN JASHARI" ne Skenderaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Olti Dedinca

Shkumbin Dulaj

Eljo Canka

Markelino Harizaj

Arsen Kurtashi

Lensi Gega

Sarafin Grulaj

Albrim Isufi

Enis Haziri

Lorik Dulla

Tags: Hysen Lushtaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet