Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
BIOGRAFIA: Hysen Trubareva është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2011, Hysen Trubareva publikon albumin "Hajt Moj Zemer Hajt Dukat". Më datë 28 Shkurt 2016, Hysen Trubareva publikon videoklipin "Ku Je Ti". Më datë 29 Shtator 2016, Eri Qerimi publikon videoklipin "Mi Amor", në bashkëpunim me Hysen Trubareva. Më datë 22 Dhjetor 2017, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Kuklla Ime", në bashkëpunim me Hysen Trubareva & Dzemailov. Muzika e këngës u punua nga Eri Qerimi, teksti u shkrua nga Hysen ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentHajt Moj Zemer Hajt Dukat (2011)

☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Artur Qerimi

Egzoni Vogel

Fidan Hajrizi

Aldi Loci

Sulltan Hajolli

Skender Buzoli

Mursel Murseli

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Miri Kamzes

Tags: Hysen Trubareva, Hysen Turbareva


Komente mbi këtë artist