Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - E Kam Rend Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ma ktheve shpinen
per mu smendove
sa shpejt e dashur
ti me harrove
Ma ktheve shpinen
per mu smendove
sa shpejt e dashur
ti me harrove

REF: E kam rond e kam veshtir
por prap te uroj un gjdo te mir
smund te jesh me mu dhe me at
kjo dashni me ty qaq e pat

E kam rond e kam veshtir
por prap te uroj un gjdo te mir
smund te jesh me mu dhe me at
kjo dashni me ty qaq e pat

Ma ktheve shpinen
per mu smendove
sa shpejt e dashur
ti me harrove
Ma ktheve shpinen
per mu smendove
sa shpejt e dashur
ti me harrove

REF: E kam rond e kam veshtir
por prap te uroj un gjdo te mir
smund te jesh me mu dhe me at
kjo dashni me ty qaq e pat

E kam rond e kam veshtir
por prap te uroj un gjdo te mir
smund te jesh me mu dhe me at
kjo dashni me ty qaq e pat


Ky tekst u dërgua nga Mirlinda

Hysen Trubareva - E Kam Rend
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kam Rend".
3. Video është e këngës "E Kam Rend", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0