Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hysen Trubareva - Shum Tradhti Ne Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Shum Tradhti Ndashni u Ndodhshin shum fjal per ty me thojshin 2 her

ndoshta se un nuk tkam lut por zemren me dhimbje plot

Mos qaj mos qaj sasht shum von e theve zemren qe te don 2 her

per ty tradhtija ishte let mue dashur mkushtoj 1 jet

ndihesh vet ti qe nuk tkam pran e mu e dashur zemra po me qan 2 her

Mos qaj mos qaj nese vdes tjetrin eki savends 2 her

aman aman lejjj lejjjj

Mos qaj mos qaj nese vdes tjetrin eki savends.......!


Ky tekst u dërgua nga Osman Osmani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Hysen Trubareva - Shum Tradhti Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shum Tradhti Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "Shum Tradhti Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Hysen Trubareva.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Hysen Trubareva:


Komente 0